Reference

Co o nás napsali?

Gabča Zouharová

Byli jsme moc spokojeni, potahy i mašle byly krásné a čisté a dorazily včas. Svatební hosté byli překvapeni, co lze se starými židlemi vykouzlit, když použijete vhodný potah. Moc doporučuji.

Gabriela Bayerová

Tak na hodnocení je pro lidičky z "Můj dekor" 5 hvězdiček málo! Vynikající kvalita, prvotřídní služby, komunikace bezkonkurenční. Díky tomu všemu jsme my, jakožto tehdy ještě snoubenci, byli uklidnění tím, jak vše funguje, a to je před svatbou největší pomoc. Velmi vstřícné jednání, ochota zařídit cokoliv dle našich představ a vše včas zajištěno, dodáno, zkrátka nejlepší organizace. Nevím doteď, jak dostatečně poděkovat - zkrátka maximální spokojenost!

Hanka Ehrlichová

Dobrý den děvčata, chtěli by jsme vám s manželem moc poděkovat za nádherné květiny a za zapůjčení všech dekorací. Jste moc šikovné a my jsme moc rádi, že jste pro nás udělali tak nádherné květiny a výzdobu slavobrany a stolečku :-) Mockrát vám děkujeme. A každému kdo plánuje svatbu a nemá a nebo neví kde si nechat udělat květiny tak za nás 100% holky z Můj Dekor. :-) Děkujeme díky vám byl ten den barevnější a krásnější. :-)

Ilona Holišová

Ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za půjčení potahů na židle. Skvělá spolupráce, bezproblémová domluva a velmi rychlé jednání. Přeji Vám mnoho úspěchů do budoucna a ráda Vás budu doporučovat budoucím nevěstám. :)

Lucie Koubová

Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za nádhernou výzdobu na naší svatbě 16.6.2018.
Byla přesně podle mých představ. Pokud hledáte někoho kdo je precizní, rozumí tomu co dělá a udělá vše co si budete přát neváhejte dámy oslovit.
Navíc jsou ještě usměvavé a milé a že takových lidí je dneska málo…
L+P Koubovi

Ivanka Procházková

Doporučuji! Profesionální přístup k zákazníkovi a kvalitní služby a super ceny. Jsem Vám opravdu vděčná za Váš úžasný přístup a rady, díky Vám jsme měli nádhernou výzdobu na svatbě. Ještě jednou veliké díky a budu Vás všude vřele doporučovat.

Jarmila Pecháčková

Ráda bych vyjádřila maximální spokojenost se službami Vaší firmy Můj Dekor, která mé dceři pomohla uskutečnit nádhernou svatbu. Prostory pro svatební hostinu se krásně rozsvítily díky Vašim bělostným potahům na židle. Spolupráce s Vámi byla pohodová a naprosto bezproblémová. Ještě jednou díky a s klidným svědomím Vás mohu doporučit všem!

Pavla Fuková

Holky moc doporučuji. Vytvořily nám nádhernou výzdobu. Musím vyzdvihnou jejich pohotovost a flexibilitu, když jsme museli překopat celou výzdobu 3 dny před svatbou a to ještě uklidňovaly mně, že všechno dobře dopadne. Ještě jednou děkuji a přeji ať se daří.

Kateřina Prokopová

Holky mi pomohly splnit si sen o krásné svatbě. Patří jim veliké DÍKY za jejich obrovskou ochotu, nápaditost a vstřícnost. I přesto, že jsem holky oslovila poměrně na poslední chvíli, dokázaly mi naprosto vyjít vstříc a vše jsme společně dovedli k dokonalosti. Mají skvělý a zodpovědný přístup, veškeré schůzky proběhly dle domluvy a byly nesmírně příjemné, jak holky tak i jejich ateliér. Od holek jsme si půjčovali svatební dekorace a měli jsme od nich veškerou květinovou výzdobu, která byla naprosto DOKONALÁ ❤️!! Všechno vyšlo jak mělo a já jsem nesmírně potěšena, že holky jejich práce baví, že jí dělají a jsou tady pro nás nevěsty, které si přejí mít svůj den krásný. Děkuji za to, že jste se podíleli na naší svatbě :-).

Luci Šmídová

Můj Dekor mě zachránil. Od jiné firmy jsem měla zamluvené potahy, ale paní přestala reagovat. Oslovila jsem Můj Dekor. Paní bleskově reagovala, potahy mi zaslala a můj den byl krásnější. Velmi děkuji, všude Vás budu doporučovat :-). Potahy jsou krásné, čisté a perfektně sedí.

Markéta Hamerníková

Děkujeme za zapůjčení potahů a židle a výzdoby na auto. Potahy povýšily celou sváteční atmosféru na vyšší level, nevěřila bych, kolik parády nadělají :-). Dekorace na auto nám byly vyrobeny "na míru" a za velmi přijatelnou cenu zapůjčeny. Krásné, jemné, nic umělého, žádný kýč. K tomu musím ještě pochválit velmi rychlou komunikaci a jednání. Zkrátka všechno perfektní :-)

Lucie Zamrzlová

Holky jsou vyhlášené výzdobou svateb a i přes to,že už mám svatbu za sebou (vše organizoval Můj dekor) ,tak se k nim moc rada vracím . ????
Vřele doporučuji překrásné květinové boxy k různým příležitostem.
Za mě jsou holky prostě top ❤️❤️

Markéta Lomnická

Dobrý den, ještě jednou děkujeme touto formou za zapůjčení dekorací na výzdobu aut. Dlouho jsem hledala hezké ozdoby za přijatelnou cenu a jsem ráda, že jsem na Vás narazila. Skvělá komunikace, rychlost, co bylo slíbeno to bylo dodrženo, dekorace kvalitní a krásné. Moc mě potěšilo, že jste mi vyšli vstříc a sami požádala o fotku svatební kytice, abyste mohly podobně naaranžovat kytici na auto nevěsty. Přeji hodně spokojených zákazníků a rozhodně doporučuji všem!

Michaela Dvořáková

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat týmu Můj Dekor za zapůjčení potahů na židle s mašlemi, které byly jednoduše perfektní a celou svatební tabuli úžasně doplnily. Skvělá domluva, barva mašle přesně odpovídala obrázku, děvčata byla velice ochotná a otevřená všemu. Ještě jednou moc děkujeme a všem vřele doporučujeme! Novomanželé Dvořákovi

Monika Vodičková

Chtěla bych tímto poděkovat týmu Můj Dekor za zapůjčení nádherných svatebních dekorací na auta. Děkuji také za rychlou a bezproblémovou komunikaci, díky níž jsem stihla zařídit tyto dekorace jen 14 dní před svatbou. Dekorace byly opravdu moc pěkně udělané, odpovídaly obrázkům na internetu i mým požadovaným úpravám a perfektně držely na autech. Děkuji moc, je radost pracovat s profesionály. ????

Nikola Janoviak

Ani nevím kde začít! :) Celá naše svatba pod taktovkou holek z Můj Dekor byla pohádková! Holky jsou příjemné a ke všemu mají lidský přístup. Hned od začátku komunikují, snaží se pro vás udělat maximum, poradí vám, pomůžou, odvednou do puntíku bezvadnou práci. Po několika schůzkách si říkáte, jestli bude vše opravdu vypadat tak, jak jste se domluvili - protože to přece zní až moc pohádkově?! ALE! Výsledek je přesně takový, jaký jste chtěli (v našem případě byl ještě lepší) :) Takže - naše milované Dekorky - můžeme vás jenom doporučit a to také děláme dál! Jste nej ! Děkujeme N & J ❤️

Petra Starostová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za zapůjčení svatebního inventáře a hlavně za perfektní domluvu, rychlé dodání a milý osobní přístup… :-)

Tereza Kvasničková

Můj Dekor nám doslova vytrhl trny z pat :) od čtvrtka jsem se již nemohla dovolat původnímu dodavateli potahů na židle… v pátek dopoledne jsem narazila na první kontakt "Můj Dekor"a rekce byla neuvěřitelně rychlá, na nic se nečekalo a v odpoledních hodinách jsme měly potahy na židlých :) Holky jsou super. Vřele doporučujeme! Moc děkujeme ;)

 • Svatební hostina
 • Kruhová slavobrána
 • Svatební kytice
 • Dekorační textil
 • Ubrusy, potahy na židle, mašle
 • Svatební obřad
 • Potahyna židle
 • Rustikální výzdoba
 • Sladký bar
 • výroční ples VUT Brno
 • Dekorační osvětlení

Svatební ateliér a konzultace

Potřebujete pomoc s organizací Vašeho svatebního dne? Hledáte dodavatele originální květinové výzdoby? Rády nabídneme naše bohaté zkušenosti i čerstvé květiny nejen z vlastních záhonů.

Baví nás vše, co se točí okolo svateb, květin a dekorací. Zajistíme svatební výzdobu, květiny i koordinaci celého dne. Prohlédněte si naše reference.

více informací